KONST / Litografier / Serigrafier 16347217
nr 1634 7217
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Serigrafier, 2 st, Kvinnor. Signerad, numrerad 177/250. Silkscreen, Silkscreen, bildmått: 55x85 cm, yttermått inklusive ram: 62x92 cm
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 18:43:11
5/8 11:04:50